Nebylo nalezeno žádné video.







Náhodná videa zdarma: chlapek vytrtka krasnou slovenku / Kočička s frantíkem 2 / Hugo z hor / Chlápek mrdá dvě krasotinky / Mladá a nadržená / kdyz me svezes tak ti ho preblafnu / fistujici lezby / Chlap vy?uk? 2 mlad? feti?istky / taxikar vymrda blondatou 30 / Sex ve stáji / sprt picha nejhezci holku ze tridy / Stracy / kocka si zmasakruje zadni vchod / Frajer p?ijde a prost? ji vojede / Jenna Jameson v akci (megafilm) / Borec naloží 2 děvky / Blondýny chtějí mrdku / Paničky z Východního Německa 11 /

Další videa a tagy:kocka si zmasakruje zadni vchod Frajer p?ijde a prost? ji vojede Jenna Jameson v akci (megafilm) Borec naloží 2 děvky Blondýny chtějí mrdku Paničky z Východního Německa 11

EROTICKÉ POVÍDKY - ÚRYVKY


...omů. Služební cesta se chýlila ke konci, moje felicie se nezadržitelně blížila ku Praze. Slunce se mi opíralo do okýnka, asi před hodinou jsem na digitálním panelu u silnice zaregistroval teplotu 28 stupňů. Teď bych si tipnul, že bude někde nad třiceti. Projel jsem vesnicí asi 10 km od hlavního města, když jsem na krajnici zaregistroval postavu. Po chvilce bylo zřejmé, že mám před sebou mladou stopařku. Přibrzdil jsem, abych si ji prohlédnul. Dlouhé blond vlasy, m...

celá povídka



...krém a jemně mi ho natírala na můj opětovně ztvrdlý ocas. Po chvilce přípravy její řitě si klekla na všechny čtyři a vysadila na mě svoji prdel s prosbou ať ji omrdám do prdele. Zaklekl jsem za ni nasadil jsem jí čůráka natřeného krémem na její kakaovou dírku a jemně zatlačil. Hup a byl jsem unitř. Její zadeček byl příjemně úzký a krásně mi svíral čůráka. Po několika přírazech Jana dospěla k tak silnému vrcholu že jsem mněl strach že omdlí opat...

celá povídka



...kundy. Má to tak ráda a také s potěšením zakvikla a přirazila na moji ruku. Ještě chviličku jsem ji mrdal rukou, a když jsem cítil, že je krásně mokrá, vztyčil jsme se za ní, co mi jen střecha auta dovolila, a začal zasouvat ocas do té mokré mušle. Cítil jsem, jak je vzrušená, že se každou chvilkou udělá, a tak jsem ji rychle začal mrdat. Ocas mi jako bidlo rozrážel její kundu a mlaskal v našem slastném spojení. Marta se už nekontrolovala a vyváděla j...

celá povídka



... relativně dobrou postavu a tak jsem stále atraktivní pro opačné pohlaví. Je to asi šest měsíců. Byla jsem venku na schůzce se svým přítelem. Moje dcera Suzanne byla doma se dvěma kamarádkami ze školy a jistě čekaly, že se vrátím podstatně později. U mého přítele mě začala bolet hlava, a já během půl hodiny dospěla k názoru, že bych ten večer byla k ničemu. Omluvila jsem se Tomovi a vrátila se domů. Přišla jsem k zadním dveřím svého domu a byl...

celá povídka



...ohybu ruky po penisu, zesiluji tlak, stejně jako tlačím pedál plynu k podlaze. Cítím třes rukou, stahují se mi mimovolně svaly uprostřed těla, dech se mi zrychluje, chvilkové zatmění ve stočtyřicítce na okresní silnici, auto uhání někam samo, exploze … Povolím pedál plynu, auto dojíždí… Proberu se, všímám si kde jsem ….., stále ještě na silnici. Až teď si uvědomuji, jak mě řeže do šourku guma z polostažených slipů, jak se mi něčím lepí stehna, ...

celá povídka



...že jsem se úplně uvolnila, mírně roztáhla nohy a vtom jsem cítila Petřinu ruku, jak projíždí mezi mými lupínky a hladí tak, až se mně začala točit hlava a vtom jsem ucítila takovou úlevu, že jsem hlasitě zavzdychala. Z mé dírky se vyvalila záplava té vonící tekutiny. Petra to sledovala s široce otevřenýma očima a začala se také v podřepu hladit po své lasturce. Chtěla jsem vidět, jak to probíhá, proto jsem ji pustila do křesla a začala si na oplátku hr...

celá povídka



...bez kalhotek. Její broskvička a zadeček koukají přímo na mě. Odpovím tedy upřímě, že je poněkud krátká a ona mě požádá abych šel s ní zkusit jinou. Moje kalhoty jasně ukazují co ten pohled udělal a div že mi nepraskne zip na přiklopci. Jdu tedy za ní ke kabinkám a vstupujeme do jedné z nich. Okamzite za námi zavírá a ohýbá se přes židli, zadeček a kundička vystrčené před můj nos. Beze slov rozepínám kalhoty a zarážím můj klacek hluboko do jejího ...

celá povídka



...casu a olizovala ho špičkou jazyka tak dlouho, až nabyl nevídaných rozměrů a mohla si ho do sebe rozkročmo zarazit. S koleny u boků mě osedlala jako nezkrotného hřebce a vyrazila k dalším radostem. Dvakrát zasténala rozkoší než to přišlo i na mne, ale o to byl můj orgasmus mohutnější. něco tak silného jsem dosud ještě nezažil. Ležel jsem pod ní a zchváceně dýchal. Vyčkala, až se uklidním, a řekla, že teď bych se s ní měl vyrovnat. V domnění, že od...

celá povídka



...ejí přirození bylo částečně vyholené a to mě dorazilo. Zaklekl jsem a zabořil svůj sosáček pod její sukénku. Voněla jak rozkvetlá jablůňka. Začal jsem jí projíždět jazykem nahoru a dolů. Zřejmě se jí to líbilo. Začal jsem jí do toho nádherného otvoru strkat prst a čekal na její reakce. Byly neuvěřitelné. Vlnila se a začala slastně povzdychovat. Postupně jsem začal přidávat více prstů, až jsem jí nakonec do pochvy strčil celou pěst. Bál jsem se, ...

celá povídka







X:0