Nebylo nalezeno žádné video.







Náhodná videa zdarma: chlapek vytrtka krasnou slovenku / Kočička s frantíkem 2 / Hugo z hor / Chlápek mrdá dvě krasotinky / Mladá a nadržená / kdyz me svezes tak ti ho preblafnu / fistujici lezby / Chlap vy?uk? 2 mlad? feti?istky / taxikar vymrda blondatou 30 / Sex ve stáji / sprt picha nejhezci holku ze tridy / Stracy / kocka si zmasakruje zadni vchod / Frajer p?ijde a prost? ji vojede / Jenna Jameson v akci (megafilm) / Borec naloží 2 děvky / Blondýny chtějí mrdku / Paničky z Východního Německa 11 /

Další videa a tagy:kocka si zmasakruje zadni vchod Frajer p?ijde a prost? ji vojede Jenna Jameson v akci (megafilm) Borec naloží 2 děvky Blondýny chtějí mrdku Paničky z Východního Německa 11

EROTICKÉ POVÍDKY - ÚRYVKY


...né restaurace... Bylo léto, schůzka nebyla formální, a já na sobě měl kraťasy a lehké tričko, sportovní boty. Zasedl jsem za stůl a čekal. Po chvilce vstoupil ředitel v obleku a za ním ta krásná japonečka, v kraťoulinkém tričku odhalujícím její opálené bříško a bílé sukýnce. Opálené nohy měla holé a obuté v sandálech s vyzývavým podpatkem. Ředitel si sedl do čela stolu a ihned se zahleděl do nějakých spisů. Naomi si sedla naproti mně, asi dva metry...

celá povídka



...m zapomněl na Alici i s tou její vyholenou pičkou a báječnýma kozama. Teď šlo do tuhýho a já nechtěl za nic na světě promarnit svou šanci. Povídali jsme si dlouhou dobu a ani jsme si nevšimli, že jsme zatím došli do jedný ložnice. Jak se to stalo, dodnes nevím, ale každopádně jsem se chopil příležitosti. Předehra se ovšem podobala spíš znásilnění. Vrhl jsem se na Dášu a chtivě jsem jí zajel jednou rukou pod kalhotky. Její reakce byla přímo neuvěřite...

celá povídka



...dělala Jana. Její slastné hekání a sténání přešlo také do hlasitých projevů nejvyšší rozkoše a můj obličej byl zalit její milostnou šťávou. Skulila se vedle mně, zajela si prsty do kundičky a usilovně si ji honila. A já se přidal k ní. A pak jsem explodoval i já. Petřina divoká jízda přinesla své ovoce. Celé mé tělo ztuhlo, vypjalo se. Od žaludu celým údem mi projela neskutešná rozkoš, zaplavila celé mé tělo. Sténal jsem blahem, zatímco můj ú...

celá povídka



... pomalounku ho začala do sebe pouštět. V okamžiku když jsi mě vzala celého, tak se zvedla a vychutnávala ho. Rukama si mnula kozičky a prsty dráždila bradavky. "Chci ochutnat tvoje bradavky!" Poslušně se vrátil ke mě na postel a nechala mě, abch je důkladně ochutnával. Přitom jsme začali pomalounku přirážet. Tempo jsme postupně zrychlovali, jak rostlo naše vzrušení. Přestal jsem zuby a jazykem dráždit bradavky a kozičky jsem zpracovával rukama. Hnětl jse...

celá povídka



... prsa a nohy. Nakonec Amy našla vnější okraj mé studny lásky. Začala dráždit můj klitoris kroužila rukou kolem a při každém druhém třetím okruhu vstoupila dovnitř. Uchopila jsem její hlavu a přitiskla ji k sobě. Naše rty a jazyky se setkaly a já ji řekla, jak moc ji chci. Ona mi roztáhla nohy a přitiskla svoji pičku na mou. Zdvihla jsem nohy tak, že mé kotníky spočívaly na jejích ramenou. Amy měla ruce opřené o postel po stranách mých ramen. Její kolena j...

celá povídka



...ky, kterou střežil pyšný poštěváček. Ona zase bez pobízení uchopila můj penis a šílené rajcování začalo. Sténali jsme a kňučeli, až to rušilo lesní zvěř. S další etapou jsme se radši přestěhovali do mé útulné komůrky. Naše ústa, jazyk i prsty objevovaly na nahých tělech místa, která jsou schopná rozehrát píseň rozkoše. Líbal jsem její klín, lízal jsem ji od prdelky až k poštěváčku a ona zase polykala můj žalud. Její pusa dovedla to, co n...

celá povídka



...e milovat klasicky a zezadu, pak se holky vyměnili, dostal sem Pavlínu a Kečup Blanku s Radkou. Vše probíhalo stejně. Pak přišla ještě jedna výměna. Nakonec sme si dali skupinový orální sex. Já sem lízal Blanku, Blanka Pavlínu, Pavlína kouřila Kečupovi, Kečup lízal Radlu a Radka kouřila mě no prostě paráda. Jelikož mělo za tři minuty zvonit, zdekovali sme se s Kečupem pryč, na dotazy, z čeho sme tak spocení a udýchaní sme odpovídali, že sme byli posilovat.Ni...

celá povídka



...račuje v kmitání. Nemůžu odtrhnout pohled a mé vzrušení začíná být už k nevydržení. Vytáhnu toho svého juniora a začínám si sním pohrávat. Nejdříve pomalu a něžně, ale jak pomalu začínám cítit, že se blížím k vyvrcholení, začínám čím dál tím víc zrychlovat a kůžičku pořádně přetahovat. Můj zrak stále upřeně sleduje Petřinu kačenku a jak její ruka v ní kmitá. Petra si také začala druhou rukou dráždit bradavky a tělo se začalo mírn...

celá povídka



...oru. Když stáhla sukýnku a miniaturní kalhotky objevila se úplně vyholená lasturka. Hupsla do průzračné vody bazénu. Abychom netrhali partu, následovali jsme ji ve stejném úboru. Po chvilce dovádění a šplouchání si lehla Jitka na záda na hladinu, při čemž jen mírně pohybovala nohama a já měl možnost si lépe prohlédnout její mušličku, která se mně při pomalých pohybech nohou ukazovala. Doplavali jsme do rohu bazénu, kde jsme se zastavili a pokračovali v roz...

celá povídka







X:0