Nebylo nalezeno žádné video.







Náhodná videa zdarma: mama mrda syna kazdej den / velkej grupac v bordelu / analni prazdniny / Dva ptáci v jedné pičce / kdyz me pustis do zadecku uvidis zlaty prasatko / Nikola mrdá za prachy / ctyri kamaradi s bonusem / Supr roštěnky se fistujou / Hladová tygřice / Vymrdej mi prdel! 5 / krasna milfka udela typkovi analni obklad / jaruska nos ma kozy vsech koz / 41 leta pani petra na analni masazi / Fetiš mrdání / Anální orgie / Prdelatý roštěnky / Anální orgie s Žanetou Rosenberg / Enza /

Další videa a tagy:41 leta pani petra na analni masazi Fetiš mrdání Anální orgie Prdelatý roštěnky Anální orgie s Žanetou Rosenberg Enza

EROTICKÉ POVÍDKY - ÚRYVKY


...jícím časem však rychle měnil velikost až v malou fazolku. „Už pomalu budu lásko!“, zasténala jsi. „Vraž mi ho tam prosím a stříkej“. V okamžiku jsem byl uvnitř a po třech mohutných přírazech jsem vystříknul pořádnou dávku semene do Tvojí lačné kundičky. Jakmile zřejmě ucítila ten příval, začala se kočička stahovat a Ty se zmítat v orgasmu. Slyšel jsem Tvé výkřiky, cítil že hlouběji už nemohu, pozoroval Tvá chvějící se ňadra a byl si jist...

celá povídka



...ízejí k hlazení a lasturka dychtí po dotycích. Je tak neuvěřitelně něžný až to ničí. Kdesi daleko v hlavě jí šumí, je to jako moře, které svými vlnami laská a hladí písek. Ona posune svou ruku tam, kde tuší vztyčený penis a rozepíná kalhoty, aby si mohla pohrát s tím zázrakem. Uvězněný penis vyklouzne ven, tak rychle, že její ruce ho stěží stačí zachytit. Jemně Lence jazykem přejíždí po poštěváčku, který se leskne jako ta největší perla z ...

celá povídka



... mojí kundičkou a bolest začala ustupovat. Rychle jsem se přizpůsobila jeho rytmu a nadbíhala svým zadkem proti jeho výpadům. Byla jsem v předsálí nádherného pocitu. Zuřivě se zapřel o mé roztažené nohy a sám s nohama u sebe plul nade mnou, přičemž plnou vahou a celou svou silou zarážel přirození do mé zduřelé kundy. Cítila jsem ho kdesi hluboko a působilo mi to neskonalou rozkoš. Rukama jsem si drásala prsa a řičela jsem slastí, zvláště když jsem uc...

celá povídka



...abychom mohly k sobě pohodlně přitisknout naše kundičky. Po chvilce hledání nejlepší polohy jsme se k sobě přitiskly a šikovnými pohyby jsme se začaly dráždit. Krásně jsem cítila Janinu mokrou a horkou, ale hlavně chlupatou kočičku na své hladké lasturce, naše stydké pysky se k sobě lepily a ze všeho nejcitlivější byl dotyk našich poštěváčků. Obě jsme současně přirážely proti sobě, divoce se houpaly přitom naše kozičky, cítila jsem ale, že to nen...

celá povídka



...ho odtrhnout. Prohýbala jsem se k němu a cítila stále větší blaženost. Předchozí myšlenky se vytratily, začala jsem se obávat, aby nepřestal on. Dorazil do mne silný, poškubávající penis a vykřikl. Jak do mne stříkal semeno, zalilo mě příšerné vedro, pohltil mě mohutný orgasmus. Přidušeně jsem zavzlykala a celá zmalátněla. Po chvíli sípavého nadechování se vzepřel na pažích. "Bety, dnes to bylo přímo fantastický. O mnoho lepší než včera," vych...

celá povídka



...polužáky. Oba jezdili na kole a právě byli na cestě domů. "Ahoj, ahoj," pozdravili jí oba. Ahoj kluci, co tu děláte?" "Alůe jen jezdíme, můžeme tě doprovodit?" "Proč ne," odpověděla. A tak oan šla pěšky a oni sní jeli vedle na kole. Po chvilce se zeptala : "Můžete mi podržet psa? Musím si odskočit." Jednoduše jim podala vodítko a zmizela v lesíku. Jirka s Honzou se na sebe jen dívali, až Jirka porušil mlčení : "Myslíš, že už má chlupy?" "Určitě," odpověd...

celá povídka



...lčky zírali a pak Petr tiše řekl. "Chtěl jsem se tě zeptat na některé věci, ale teď už je to myslím zbytečné. Půjdeme dnes ke mně nebo k tobě?" Jen zvolna popadala dech a tak přerývaně odpověděla: "Nechám to na tobě, ale hlavně ať jsme tam co nejdřív." Otřel si ruku pokrytou bílými hustými kapkami o její plášť a zdvihl telefon, aby zavolal taxi. Cvak. Sestra Švejnohová vypnula počítač. "Koukám, že nad tím sice ohrnuješ nos, ale předkožku taky," j...

celá povídka



..., že jí tuhnou a staví se, ty malé signálky vzrušení, začínám pomalu rukou sjíždět k její kačence. Začínám si pohrávat s již vlhkými lupínky a brnkám na ně jak na loutnu. Lehce ji zase hladím po slabinách a hned zas lupínky rozevírám jak krásně vonící orchidej. Ukazováčkem občas zajedu do jeskyňky a trochu v ní zarejdím. Najednou se k mé ruce přidá její ruka a začne si přejíždět poštěváček. Podívám se na ní a zjišťuji, že stále spí a...

celá povídka



... pod jeho rukou. Dlouhé vteřiny vychutnával jeho teplo a při tom sbíral odvahu k cestě do žlábku uprostřed. Když tam po milimetrech dorazil a prostředníčkem pronikl až k dírce, dlaň na jeho poklopci se dala do pohybu. Robert zavřel oči a všechno vědomí soustředil do svého prstu, který uvolnil zadní dírku a po hrázi rozkoše zamířil k mušličce. Vnímal, jak je porostlá hedvábnými chloupky, kterých asi bylo hodně, určitě však vlhly šťávou z její lasturky....

celá povídka







X:0