Nebylo nalezeno žádné video.







Náhodná videa zdarma: Kozat? ?ern? topmodelka / Pr?zdniny u d?de?ka / Potěšení pro plešouna / Království pissingu 1 / Kokot v krku / japonske grupeto / Rodinnej piknik / panicka tajne sousta na chate s milencem / Píča: vstup povolen! 2 / 30 s šikovnýma nohama / Závislá na hudbě a sexu / Paní Róza a její orgasmus / Rocco drtí Silvu Saint / Skrytá kamera WC / 18 martina prca s dedkem / anal brutal total / chlapek mrda dve luxusni 30 / Brut?ln? gangbang s p?knou holkou 3 /

Další videa a tagy:Rocco drtí Silvu Saint Skrytá kamera WC 18 martina prca s dedkem anal brutal total chlapek mrda dve luxusni 30 Brut?ln? gangbang s p?knou holkou 3

EROTICKÉ POVÍDKY - ÚRYVKY


...y aby se oddal tak toužebnému plení... , když jsem si uvědomil, že si přitom mačkám poklopec. Musel jsem na chvíli přestat. Můj úd byl jako kámen a v kalhotách mě poněkud tlačil. Stávalo se mi i předtím že se mi postavil, ale nikdy to nebylo tak neodbytné jako dnes. Jenže jsem ze zkušenosti věděl, že když si pozvu Anču, tu nejvěrnější ženskou na světě, už se mi nebude tak dobře psát jako dosud. Tentokrát jsem však dlouho nepřemýšlel a rozepl si poklop...

celá povídka



...enis jazykem. Vychutnával jsem si každičký její dotek a rychle se blížil k vrcholu. Nejdříve jsem se zastyděl, když první dávka spermatu začala tryskat do její pusinky, ale protože neprotestovala - ba co víc, ještě zvýšila své úsilí a sála vše do poslední kapičky, pumpoval jsem do ní další a další dávky... Z mého velmi příjemného rozjímání mne vyrušila asi dvacetiletá velmi pěkně rostlá průvodčí, která se už asi nějakou tu dobu marně snaži...

celá povídka



...k a občas se mi dívala do očí. Začala mě obcházet slast. Najednou se Jana sehnula a můj nevelký a napůl ztopořený penis si vsunula až po kořen do úst. Okamžitě mě začala lízat jazykem a celý penis sát. Zejména dotyk rtů až na samém kořeni penisu jsem vnímal jako nevídané vzrušení. Penis začal nabývat a rostl do mé mezní velikosti. V tom jsem si uvědomil. že Jana mě kouří bez prezervativu. „Jani, je to slast, jsi úžasná, ale nedalas mi gumu ?“ „...

celá povídka



.... po jazyku, který jsem co nejvíc vysunula z otevřených úst. Tiskla jsem ho až u kořene, honila ho a jak jsem zrychlila pohyby, žalud mi mlaskavě dopadal na jazyk. Mezi roztaženými půlkami projížděl dál stydké pysky neodbytný sochor. Vždy, když jsem cítila, že je na kraji pochvy, rychle jsem na něj dosedla a první vyvrcholení na sebe nedalo dlouho čekat. Vystřídali jsme snad všechny polohy. Byla jsem oprcaná asi na sto způsobů, ale touha mé rozdělané kundičky ...

celá povídka



...la kleknout na ni a obě se měli lízat, s radostí tak učinili. Pak přišel na řadu Kečup, strčil ho Blance do zadku a už to frčelo. Já sem si vzal Radku stranou a Začali sme se milovat klasicky a zezadu, pak se holky vyměnili, dostal sem Pavlínu a Kečup Blanku s Radkou. Vše probíhalo stejně. Pak přišla ještě jedna výměna. Nakonec sme si dali skupinový orální sex. Já sem lízal Blanku, Blanka Pavlínu, Pavlína kouřila Kečupovi, Kečup lízal Radlu a Radka kouřila m...

celá povídka



...áte štěstí!" a Monika jí oběma rukama odpověděla na pozdrav. Vystoupili jsme z auta a kolem nás nevzrušeně prošla Patricia, naše nová přítelkyně z Denveru, ze Spojených států, úplně nahá a navíc s análním robertkem zasunutým tam, kam skutečně patří. Prohlížel jsem si ji už odpoledne, když nás s ní seznamovali, ale to ještě měla na sobě napasované legginy. Teď jsem myslel, že mi můj narvaný klacek okamžitě musí explodovat v kalhotech, nemohl jsem o...

celá povídka



...any kolem. Byl sem ale dost vožralej, a tak sem ke svý holce vpadnul. Ve stanu bydlela ještě se třema holkama. Všechny chrápaly. Pomalu sem si sundal boty a probudil sem ji. Otevřela rozespale oči, ale hned jak mě viděla, ospalost z ní spadla. Nebyla žádný svatoušek, takže hned pochopila o co jde. Pomalu sem k ní vklouznul do prostorného spacáku a sundal jí mikinu. Ostatní spolubydlící tvrdě zařezávaly a já sem měl pocit, že by je neprobudilo ani největší vzdych...

celá povídka



...ačal jsem opětovat pohyby a po chvíli jsme šoustali naplno. Romanka byla od přírody učenlivá, objala mě svýma nohama a já se dostával až na dno její studánky, odkud neustále prýštila vlhkost. Vtom se opět prohla a s hlasitým vzdycháním zažívala první orgasmus při souloži. Protože i já měl tlak v podbřišku, vytáhl jsem svůj ocas a nastříkal na malá vztyčená prsa a ploché bříško celou svou dávku semene, které si Romanka slastně roztírala po těle. ...

celá povídka







X:0