Nebylo nalezeno žádné video.







Náhodná videa zdarma: sara z rican chce byt modelka / Mladá sekretářka a ajťák důchodce - 1. část / Prsatka v jogurtu / Dou?ov?n? d?jepisu skrz vag?nu / Postříkaná černoška / Masáž prostaty / Černý andílek / carka ve vypasovanych dzinach / Anonymní bukkake s prsatou 30 / Anální snídaně / Lesbárium 8 / Čtyřka s luxusní transkou / Kundy ?kolou povinn / Chlápek ojede holky z baru / Baba Jaga a dva pikolíci / Hodně nadržený amatéři / vyhulit prosim / Dolly Buster hledá nové tváře 2 /

Další videa a tagy:Kundy ?kolou povinn Chlápek ojede holky z baru Baba Jaga a dva pikolíci Hodně nadržený amatéři vyhulit prosim Dolly Buster hledá nové tváře 2

EROTICKÉ POVÍDKY - ÚRYVKY


...asech a tlačil jí hlavu do svého rozkroku. Klečela na kolenou a prohýbala záda jako kočička. Stejně tak spokojeně předla. Kroužila po mém žaludu jako vývrtka a masírovala mi rukou varlata. Divoce můj penis sála a v pusince mi přetahovala předkožku jazýčkem. Mě se skoro podlomila kolena. Motala se mi hlava a můj pták divoce pulzoval. Nikdy jsem nic takového nezažil... Už jsem cítil, jak to na mě jde, když Yukiko přestala a vstala. Chtěl jsem něco říct, ale ...

celá povídka



...chlejší, najednou se za nimi ozvalo škádlivé: „Nebolí vás ruce?“ Oba leknutím vyskočili a David okamžitě vypnul video. „Nebojte se,“ uklidňovala je Monika. „Je to úplně normální, nechtěla jsem vás vystrašit. Ale chci vám něco ukázat. Pojďte se mnou nahoru.“ Když vešla do jejich pokoje a oni za ní, řekla jim, ať si lehnou na jednu postel. Lehli si a jejich ztopořené penisy stále trčely šikmo vzhůru, předkožky odhalily temně fialové žaludy. I v...

celá povídka



...rá teď seděla proti ní a obě si navzájem pomáhaly k druhému orgasmu. Já se všemi silami soustředil na vlhkou sliznici nad mými ústy a snažil se nedat jí ani chvilku k oddechu. Růžové třásně se rády podvolily pohybům mého jazyka a Janin klitoris mu přes jejich okraj brzy přišel naproti. Měl jsem se také co držet, po tom počátečním divadle jsem byl dost vzrušený a tak jsem začal cítit, že už to nebude dlouho trvat, a budu hotov. Naštěstí Katka byla ješt...

celá povídka



...ásnily, ale bradavky se na nich napjaly do tvrdých hrotů. Ještě více se ke mně naklonila a já cucal ty tvrdé tmavé kozy. Naříkala a vzdychala u toho a masírovala mi rukou úd. Postavila se. Pokrčila se v kolenou, vzala úd a nejdříve si ho třela v rýze. Když se patřičně vydráždila, zasunula si ho do pochvy a klesala do hlubokého podřepu. Krásně jsem viděl, jak mizí v její černé lasturce a znovu se objevuje lesklý její milostnou šťávou. Postavila se zády ke ...

celá povídka



...la. Prohnula se v zádech, nohy jí šly ještě víc od sebe, až to zabolelo. Pozornost však bolesti ve stehnech nevěnovala. Najednou jakoby jí bylo všechno jedno. Zamrazilo jí až u kořínků vlasů a zároveň jí polilo takové horko,že jí na čele vyvstaly krupičky potu. Prožívala orgasmus celým svým já a nechápala, jak mohla tak dlouho vydržet, bez milování s mužem. Pavel sledoval její vyvrcholení a nemohl jinak, než zasunout svůj Penis do rozdováděné Jeskyňky. ...

celá povídka



... do vagíny a teče ven. Byly toho litry, jako bych se pochcala. Teklo mi to po stehnech. Buddy seskočil z mého zadku a olizoval si koule. Já jsem se rychle postavila a otočila. Nastavila jsem svou píču Timmimu před oči. Ještě mi z ní teklo psí sperma, cákalo na zem a dělalo louže. Skloněnou hlavou jsem se mezi stehny dívala co to udělá s Timmym. Zvedl očí k mé zmrdané píče a vystříkl taky. Nastříkal si bohatrýrskou dávku do vlastní pusy, teklo mu to z koutků ven...

celá povídka



...slyšela televizi. Odpověděl jsem jí něco co mělo znít jako flirt ale vyznělo to jako pěkná kravina. Byl jsem z ní téměř vždy nervózní a takhle, v její noční košili ještě více. Do dneška si pamatuji že jí ta košile sahala ke kolenům, tedy docela konzervativní. Protože jsem ji však dříve viděl v plavkách věděl jsem o jejích bronzových nohách zakončených pěknou prdelkou, jejích pěkných kulatých prsou a dlouhých hnědých vlasech. Na moji stupidní na...

celá povídka



... byla už na pokoji sama. Holky už byly dávno ve škole. V hlavě ještě cítila včerejší noc a hlavně víno, které na ni ještě pořád působilo. Rozhodla se vylézt z postele a dát si něco k snídani. V lednici měla schovanou salátovou okurku. Vzala ji tedy a poctivě ji oloupala. Pak ji napadla šílená věc, že by si to mohla tou okurkou udělat. Začala ji měřit pohledem. Přejížděla po ní sevřenou dlaní jakoby se snažila stahovat předkožku na penise. Okurka měla...

celá povídka



...t a on bude chodit ke mně pravidelně. To se také stalo. Radek, souložnický začátečník, se brzy vyškolil na souložníka odborníka, tzv. Dupcingra, a když jsem potřebovala, vodil ke mně jiné své kamarády, kteří se také zaučovali. Pochoutkou pro mne byla soulož ve čtyřce. Oni tři a já sama. Stačila jsem je uspokojit najednou. A co je důležité, nikdy se neprojevili jako sobci. Koho jsem vykouřila, ten mě také vylízal. Všichni byli ochotní, žhaví, nezištní a...

celá povídka







X:0