Nebylo nalezeno žádné video.







Náhodná videa zdarma: Kozat? ?ern? topmodelka / Pr?zdniny u d?de?ka / Potěšení pro plešouna / Království pissingu 1 / Kokot v krku / japonske grupeto / Rodinnej piknik / panicka tajne sousta na chate s milencem / Píča: vstup povolen! 2 / 30 s šikovnýma nohama / Závislá na hudbě a sexu / Paní Róza a její orgasmus / Rocco drtí Silvu Saint / Skrytá kamera WC / 18 martina prca s dedkem / anal brutal total / chlapek mrda dve luxusni 30 / Brut?ln? gangbang s p?knou holkou 3 /

Další videa a tagy:Rocco drtí Silvu Saint Skrytá kamera WC 18 martina prca s dedkem anal brutal total chlapek mrda dve luxusni 30 Brut?ln? gangbang s p?knou holkou 3

EROTICKÉ POVÍDKY - ÚRYVKY


...vidím že jsi to zvládla i bez mé pomoci dokonale.“ Jeho jazyk rejdil po hladké kůži a Kristýna něžně vzdychala. Vrchní díl prádla měla stále na sobě a vidět byly jen vztyčené bradavky, to jak v celém těle panovalo obrovské vzrušení. Kolena se jí začala podlamovat, tak si sedla vedle Jakuba na okraj postele a dychtila po jeho polibcích. Jejich ústa se spojila v jedno a jazyky laškovali v té úžasné předehře milování. Vzrušení rostlo do nekonečných rozmě...

celá povídka



...a těma svýma modrýma očima, a pak mi sáhla na ocas... Byl čtvrtek odpoledne, dřepěl jsem doma a nadával jako špaček. Byl jsem tou dobou bez práce. Snažil jsem se uvažovat, jak se co nejrychleji dostat z té mizérie, na nic kloudného jsem nepřišel, a tak jsem se přemístil do kuchyně a postavil vodu na kafe. Vtom zadrnčel zvonek u dveří. Vyšel jsem do předsíně, a když jsem otevřel dveře, málem jsem šel do kolen. Na chodbě totiž stála Lenka, kamarádka mý ho...

celá povídka



...a já se znova udělala. Bylo to tak krásné a vyčerpávající, že jsme asi pět minut leželi a oddychovali, pak jsme se šli vykoupat. Řekl mi, že se mu strašně líbím a že by se mnou chtěl strávit celý víkend. S radostí jsem souhlasila. Náhle jsem měla o víkendu co dělat, což mě potěšilo. Večer jsme si vyjeli na lodičce, bylo to opravdu krásné. V neděli jsme prospali cele dopoledne a odpoledne jsme se šli koupat. Večer odjel domů, ale slíbil mi, že pří...

celá povídka



...by jsme už věděli. Lákala nás kakaová puklina v krásně tvarovaném zadečku. Už jsem u ní klečel a nejprve jazykem zkoumal její taje. Jako všechno na jejím těle krásně voněla. S pomocí prstíků jsem ji pěkně roztahoval a připravoval na závěrečný útok. Už teď sebou pěkně házela, takže jsem si ji musel přidržovat, abych neztratil kontakt. Dlouho jsem neotálel a zasunul bojovníka do krásně nachystané dírky. Po pár pohybech zachvátil Janu obrovský orgasmu...

celá povídka



...víjela se a pak najednou celá ztuhla v sladké křeči. Její pochva mě svírala a já byl na pokraji svého vyvrcholení. Jako by to tušila vysmekla se mi a její dlaň začala divoce honit můj penis. Nedokázal jsem se ani pohnout. Dívala se mi do oči. „Postříkej mě, děle stříkej, ukaž mi jak se děláš. Postříkej mi kozy!“ Tomu se nedalo odolat a pak už jen má horká láva tryskala na její bradu a prsa. Bylo to nádherné, jemně slíbala zbytky mého semene. A pak zno...

celá povídka



...kousnutí. Zejména Denisa byla na svůj věk velmi vyvinutá, občas přišla do školy bez kalhotek. Když jsme dojeli s autobusem na místo všichni jsem se ubytovali a šli jsem na večeři. Ráno mě však probudila bolest břicha . Šel jsem tedy za učitelkou, ta řekla abych si šel lehnou a že na dnešní výlet nepůjdu. Když všichni odcházeli na výlet dozvěděl jsem se že Denise také není dobře a zůstane v chatě. Spolu s ní zůstala v chatě ještě učitelka Eva. Všich...

celá povídka



...m ní, prohodím něco ve smyslu, že v ní vypadá absolutně super. Podívá se na mě, poděkuje a pak se zeptá, zda si nemyslím, že je příliš krátká při ohnutí. Předkloní se trochu, a samozřejmě, sukně je příliš krátká a k mému pčekvapení odhaluje, že je bez kalhotek. Její broskvička a zadeček koukají přímo na mě. Odpovím tedy upřímě, že je poněkud krátká a ona mě požádá abych šel s ní zkusit jinou. Moje kalhoty jasně ukazují co ten pohled udě...

celá povídka



...ické. Radek mě držel za boky, prsa se mi houpala v rytmu přirážení a čím rychleji se blížilo jeho vyvrcholení, tím mocněji vrážel úd do mě. Najednou jsem uslyšela: “Hu .... Húúúú .... Háááá !!! .... ”, znělo to jako výkřik. Radek, křečovitě přitlačen do mé půlky, stříkal do mě své mladistvé semeno. Když vytáhl úd ze mě ven, svalil se na válendu, roztáhl ruce jako ukřižovaný a ležel vyčerpán jako Lazar. Těžce oddychoval a tvrdil, že ...

celá povídka



...slila jsem si v duchu, rukama začala mačkat vlastní prsa a stehna co nejvíce od sebe roztahovala. Co mezi nimi vyváděla žížalka, se nedá popsat. Myslela jsem, že rozkoší omdlím. To byl jeden orgasmus za druhým, ona vše lízala a současně už dráždila na správných místech tak, že se vlny rozkoše slévaly do neuvěřitelného proudu. Asi jsem skutečně byla na chvíli bez sebe, protože mé vzpomínky jsou přerušeny do chvíle, kdy jsem cítila, jak sama zprudka oddechu...

celá povídka







X:0